کاردرمانی در شرق تهران

کاردرمانی (OT) یکی از رشته های علوم پزشکی در حوزه توانبخشی است که با هدف رسیدن به سطح مطلوب جسمی و ذهنی ارائه می شود.

کاردرمانی افراد را قادر می‌سازد تا در فعالیت‌هایی که به نظرشان معنادار است، شرکت کنند. این فعالیت‌ها شامل مراقبت از خود (و دیگران)، کار کردن، داوطلب شدن، و شرکت در سرگرمی‌ها، علایق و رویدادهای اجتماعی است.

کاردرمانی یک حرفه سلامت بیمار محور است که شامل ارزیابی‌های مداوم برای درک اینکه چه فعالیت‌هایی می‌توانید انجام دهید (و فعالیت‌هایی که می خواهید انجام دهید)، هرگونه محدودیت فعلی، اهداف یا انگیزه های شما و همچنین ارائه مشاوره و تکنیک در مورد چگونگی انجام کاری آسان تر و ایمن تر.

کاردرمانگران (OTs) دستگاه هایی را برای کمک به شما در انجام فعالیت هایی که می خواهید و باید انجام دهید تجویز می کنند. آنها مطمئن خواهند شد که می توانید از دستگاه به بهترین شکل برای رفع نیازهای خود استفاده کنید. این بدان معنی است که شما یک راه حل کامل و نه فقط یک محصول را دریافت خواهید کرد.

کاردرمانی افراد را قادر می‌سازد تا در فعالیت‌هایی که فعالیت‌های معنادار پیدا می‌کنند، شرکت کنند. این فعالیت ها شامل مراقبت از خود (و دیگران)، کار کردن، داوطلب شدن، و شرکت در سرگرمی ها، علایق و رویدادهای اجتماعی است.

متخصصان ما در کلینیک کاردرمانی در شرق تهران پس از ارزیابی دقیق شرایط مراجعه کنندگان عزیز از بروزترین متدهای کاردرمانی جسمی و ذهنی برای کمک به مراجعان عزیز بهره می برند.

کاردرمانگران در طول عمر در طیف وسیعی از تنظیمات با افراد کار می کنند. این شامل بیمارستان ها، مراکز توانبخشی، مراکز خصوصی، مراکز مراقبت از سالمندان، مدارس، مراکز بهداشتی اجتماعی و سازمان های دولتی است.

از کودکانی که دچار اختلالات طیف اوتیسم هستند تا کودکان مبتلا به فلج مغزی و از بزرگسالان مبتلا به آلزایمر تا افرادی که بدلیل سکته مغزی دچار ضعف و محدودیت حرکتی شده اند، می توانند از خدمات متخصصان ما در کلینیک توانبخشی برنا ( کاردرمانی در شرق تهران ) بهره مند شوند.

هدف کاردرمانی بهبود توانایی شما در انجام کارهای روزمره در صورت داشتن مشکلات است.

کاردرمانگران با افراد در هر سنی کار می کنند و می توانند به تمام جنبه های زندگی روزمره در خانه، مدرسه یا محل کار شما نگاه کنند.

آنها به فعالیت هایی که برای شما دشوار است نگاه می کنند و می بینند که آیا راه دیگری برای انجام آنها وجود دارد یا خیر.

کاردرمانی به افرادی که به هر دلیل دچار محدودیت های جسمی و حرکتی و مشکلات ذهنی هستند کمک می کند تا زندگی بهتری را تجربه کنند.

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی در شرق تهران – کاردرمانی در پیروزی – کاردرمانی خوب در نیروهوایی – مرکز توانبخشی در شرق تهران