روانشناس خوب در شرق تهران

  1. خانه
  2. خدمات کلینیک
  3. روانشناس خوب در شرق تهران
روانشناس خوب در شرق تهران

روانشناس خوب در شرق تهران کسی است که ذهن و رفتار را مطالعه می کند. در حالی که مردم اغلب با شنیدن کلمه روانشناس به روان درمانی فکر می کنند، این حرفه در واقع طیف گسترده ای از زمینه های تخصصی را در بر می گیرد.

اصطلاح روانشناس می تواند برای افرادی به کار رود که:

  • از دانش و تحقیقات روانشناسی برای حل مشکلاتی مانند درمان بیماری های روانی استفاده کنید
  • به عنوان دانشمند علوم اجتماعی برای انجام تحقیقات روانشناسی و تدریس در دانشگاه ها کار کنید

انواع روانشناس خوب در شرق تهران

در حالی که انواع مختلفی از روانشناسان وجود دارد، آنها معمولاً در یکی از سه حوزه مختلف زیر قرار می گیرند:

  • روانشناسان کاربردی از اصول و تحقیقات روانشناسی برای حل مشکلات دنیای واقعی استفاده می کنند. به عنوان مثال می توان به روانشناسان هوانوردی، روانشناسان مهندسی، روانشناسان صنعتی-سازمانی و روانشناسان عوامل انسانی اشاره کرد.
  • روانشناسان تحقیقاتی مطالعات و آزمایشاتی را با شرکت کنندگان انسان یا حیوان انجام می دهند. روانشناسان پژوهشی اغلب برای دانشگاه ها، مشاغل خصوصی یا نهادهای دولتی کار می کنند. تحقیقات آنها ممکن است بر طیف گسترده ای از زمینه های تخصصی روانشناسی، از جمله شناخت، علوم اعصاب، شخصیت، رشد و رفتار اجتماعی متمرکز شود.
  • روانشناسان سلامت روان با افرادی که اختلالات روانی یا پریشانی روانی را تجربه می کنند کار می کنند. آنها اغلب در بیمارستان ها، کلینیک های سلامت روان، مدارس، ادارات دولتی یا مطب های خصوصی کار می کنند. نمونه هایی از روانشناسان سلامت روان شامل روانشناسان بالینی، روانشناسان مشاوره و روانشناسان مدرسه می باشد.

روانشناس یا روانپزشک؟

بسیاری از مردم کاملاً از تمایز بین این دو حرفه مطمئن نیستند، اما اگر شما در حال برنامه ریزی شغلی در زمینه سلامت روان هستید یا به دنبال ارائه دهنده سلامت روان هستید، مهم است که دقیقاً متوجه شوید که یک روانشناس چه تفاوتی با یک روانپزشک دارد. ساده ترین پاسخ در زمینه تحصیلی مورد نیاز برای هر حرفه نهفته است. یک روانپزشک دارای مدرک پزشکی و یک روانشناس دارای مدرک دکترا در روانشناسی است.

با این حال، تعدادی تمایز دیگر وجود دارد که هر حرفه را کاملا منحصر به فرد می کند.

بهترین مرکز روانشناسی در شرق تهران

متخصصان ما در پلی کلینیک توانبخشی برنا خدمات تخصصی روانشناسی و روانپزشکی را با کادری مجرب و متعهد ارائه می دهند.

گروه توانبخشی برنا در راستای رفاه حال مراجعین ،متخصصین در قالب کمیسیون های تخصصی و با تجربه ای بالغ بر ۲۰ سال (متشکل از روانپزشک ، روانشناس و کارشناسان ارشد در حوزه توانبخشی ) را درکنار هم گرد آورده و نسبت به ارزیابی اولیه و ارایه پروتکل های درمانی توسط تیم های تخصصی اقدام و خدمات خود را جهت دریافت بهترین بازخوردها در بهترین بازه زمانی براساس بالاترین سطح استانداردهای تعریف شده ارائه و گزارشات ادواری از روند درمان را در اختیار ایشان قرار می دهد.

 

کلمات مرتبط :

روانشناس خوب در شرق تهران – بهترین مرکز روانشناسی در شرق تهران – کلینیک روانشناسی در پیروزی – مرکز روانشناسی در پیروزی