کاردرمانی در خیابان پیروزی

  1. خانه
  2. خدمات کلینیک
  3. کاردرمانی در خیابان پیروزی

کاردرمانی در خیابان پیروزی در کلینیک توانبخشی برنا با کادری مجرب و متعهد و بر اساس متدهای روز دنیا به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می شود.

نقش کاردرمانگر شما ارزیابی وضعیت شما و ایجاد طرحی است که به شما امکان می دهد تا جایی که می توانید پیشرفت کنید. درمانگر شما باید به شما کمک کند تا فعالیت های روزانه را بدون هیچ گونه آسیبی مدیریت کنید.

اجازه دادن به شما برای مدیریت فعالیت‌هایتان به بیماری یا آسیب، محیط خانه و توانایی‌های شما بستگی دارد. هدف اصلی ارائه تجربیات مثبت و دلگرم کننده به شما خواهد بود.

به عنوان مثال، کاردرمانگران اغلب با افراد مسن مبتلا به آرتریت روماتوئید کار می کنند. این اغلب به این معنی است که باید در خانه تطبیق هایی را برای آسان کردن کارها انجام دهید. نرده ها یا نرده های حمام اغلب برای سهولت در شستشو در محل قرار می گیرند، اما طیف وسیعی از تجهیزات دیگر نیز وجود دارد که بسته به نوع بیمار می تواند مفید باشد.

همچنین می تواند به این معنی باشد که بیماران در خواب خوب مشکل دارند. کاردرمانگر شما می‌تواند تکنیک‌های آرام‌سازی را ارائه دهد و به شما کمک کند تا عادات خواب خود را تنظیم کنید. همچنین نکات مفیدی برای صرفه جویی در انرژی به شما نشان داده خواهد شد.

بیماران همچنین ممکن است برای بیرون رفتن و معاشرت در جامعه به کمک نیاز داشته باشند. یک کاردرمانگر باید به دنبال منابع مناسب باشد تا اطمینان حاصل شود که بیماران می توانند زندگی خود را به طور کامل انجام دهند.

کاردرمانی در خیابان پیروزی

کاردرمانی اغلب به عنوان درمانی در نظر گرفته می شود که به سالمندان یا بیماران مبتلا به بیماری کمک می کند، اما کاردرمانی کودکان نیز به همان اندازه مفید است. این نوع درمان برای کودکان می تواند سلامت جسمی، روانی و عاطفی آنها را بهبود بخشد. علاوه بر این، آنها را با مهارت هایی که در بزرگسالی نیاز دارند مجهز می کند.

چه بیمار بزرگسال باشد و چه کودک، واضح است که کاردرمانی مزایای زیادی دارد. با این حال، یکی از بزرگترین مزایای کاردرمانی، توانایی انجام آن در خانه است. در یک محیط، بیمار راحت ترین حالت را دارد.

مزایای دیگر عبارتند از:

  • بهبود عزت نفس
  • شانس بهتر در تعامل اجتماعی
  • افزایش فرصت برای ارتباط
  • کاهش سطح استرس
  • افزایش قدرت بدنی
  • یادگیری مجدد مهارت های قدیمی یا یادگیری مهارت های جدید
  • مراقبت منحصر به فرد و سفارشی

داشتن یک کاردرمانگر که برای سلامتی شما منصوب شده است به این معنی است که می توانید به کسی اعتماد کنید که پیشینه شما و اهداف سلامت شخصی شما را می شناسد.

 یک درمانگر می تواند کودکان را در حال بازی در خانه یا بیرون مشاهده کند. آیا آنها می توانند بدون هیچ خطری بازی کنند یا سازگاری لازم است؟ ارزیابی خطر به درمانگران اجازه می دهد تا نیازهای بیمار را درک کنند، اما همچنین به طور دقیق خانواده یا مراقبان را در مورد اینکه چگونه می توانند به بهترین نحو به بیمار کمک کنند، آگاه کنند.

تعیین اهداف درمان و توانبخشی به ویژه برای کودکان مهم است. بیمارانی که نیاز به کاردرمانی دارند و خانواده آنها باید بدانند که امید وجود دارد. کاردرمانگر شما می‌تواند به شما در تعیین اهداف کمک کند و برنامه‌ای برای رسیدن به آنها در نظر بگیرد.

این امر مستلزم آن است که همه با هم کار کنند تا مهارت های جدید را بیاموزند و تمرین کنند و در عین حال سلامت بیمار را در نظر بگیرند. کاردرمانی می تواند به تعیین اهداف بلندمدت که در غیر این صورت غیرممکن به نظر می رسد کمک کند.

یک کاردرمانگر همچنین می تواند به فردی تبدیل شود که می توانید در شرایط سخت به او اعتماد کنید. رسیدن به هر هدفی آسان نخواهد بود. در واقع، بسیاری از آنها اغلب بسیار دشوار هستند. درمانگر شما می‌تواند ناامیدی‌های شما را درک کند و شما را به ادامه کار تشویق کند.

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی در خیابان پیروزی – کاردرمانی در شرق تهران – مرکز توانبخشی در پیروزی – کاردرمانی سکته مغزی – کاردرمانی فلج مغزی – کاردرمانی اوتیسم